Overleven in het Chinees

€29.50

(Vandaag besteld is vandaag of morgen verzonden)
Boek en CD "Overleven in het Chinees", is een korte taalcursus bedoeld voor mensen die in China willen gaan reizen en inderdaad: voldoende Chinees willen beheersen om te 'overleven'.

De auteur neemt u als het ware aan de hand mee door allerlei situaties waarin u terecht kunt komen. Zo leert u bv de weg vragen, inkopen doen, in het restaurant en veel over eten en raakt u vertrouwd met allerlei basisbegrippen als tellen, richtingen, geld, gerechten, een fiets huren etc.

Elk van de tien lessen is opgebouwd uit een dialoog, vertaling, woordenlijst, oefeningen, extra aantekeningen en een lijstje 'wat u in elk geval onthouden moet'.

Ter illustratie staan er diverse karakters afgebeeld, meestal in de vorm van opschriften die u in de dagelijks leven in China kunt tegenkomen.

De lessen zelf bevatten overigens geen karakters, de dialogen zijn weergeven in pinyin (transcriptiesysteem met Latijns alfabet, bv 'Beijing', 'ni hao').
Er volgen twee Nederlandse vertalingen: onder de pinyin staat de letterlijke vertaling, dus bv 'vuurwagen' in plaats van 'trein'.

Na afloop van de dialoog staat een vertaling in lopend Nederlands. Op de begeleidende audio CD staan eerst uitspraakoefeningen, en vervolgens alle 10 dialogen, eerst langzaam gesproken daarna in hoger tempo.

De cursus is geschreven door dr. H.G.Tan en uitgegeven bij Mingyabooks, Amsterdam. ISBN 9072179218.



Voeg toe:

  • Verzendgewicht: 365gr.
  • 2 in voorraad



Artikel is toegevoegd op maandag 28 augustus, 2006.


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...