China webshop Dutch / English
 


Business Chinese van Sinolingua

€27.50

(Vandaag besteld is vandaag of morgen verzonden)

Thuis Chinees leren met CDRom, CD en MP3

(Chinees leren op uw bedrijf? Informeer naar de in-house taalcursussen van Geledraak / Ikleerchinees.nl)

Als u zaken doet met China krijgt u te maken met allerlei dingen die anders zijn dan u gewend bent: de omgangsvormen, het eten, de taal.

Om vertrouwd te raken met de Chinese taal is Business Chinese een handig hulpmiddel. Deze multimedia cursus gebruikt korte veelgehoorde en gebruikte zinnen voor informeel en zakelijk gebruik.

Eerst wordt uitspraak en tonen behandeld en vervolgens honderd korte zinnen aangeboden (van 'nice to meet you' en 'kom binnen', 'hoelaat?' tot 'this is the lowest price' en 'it fits me perfectly' enz.).

Dan wordt uitgebreid ingegaan op situaties in het zakelijke verkeer, in dialoogvorm. Bijvoorbeeld het voeren van een telefoonsgesprek, gesprekken over prijs, kwaliteit, samples, agentschappen en contracten (zie screenshot van de CD Rom hieronder), maar ook situaties in een restaurant, op het vliegveld etc. Totaal 36 korte hoofdstukken.

De inhoud van de cursus staat zowel in het boek, als op CD Rom (met extra: MP3 bestanden) als op 2 CD's. U kunt dus op diverse manieren aan de slag: thuis of op kantoor achter de PC, of met het boek in de luie stoel, met de CD speler in de auto of vanaf de MP3-speler, waar u ook bent. Opm.: de CD en MP3 bevatten alleen Chinees, de CD Rom en boek zijn Chinees n Engels.

Screenshot of the CD Rom Business Chinese

(afb.) Screenshot hoofdstuk van de CD Rom: talking about offers. U kunt de gehele tekst luisteren of per zin. Door op de poppetjes te klikken kunt u kiezen welke zinnen u wel en niet wilt luisteren Opname van eigen uitspraak is mogelijk (met headset); ook kunt u de Engelse en Chinese transcriptie uit te schakelen. U kunt kiezen uit 10 Chinese achtergrondmelodien (ook uitschakelbaar).

De cursus bevat geen grammaticale uitleg. De bedoeling is meer om door veel en intensief te luisteren (en evt. na te spreken) vertrouwd te raken met de Chinese taal. Maar door een aantal zinnen actief te beheersen zult u in China zeker grote indruk maken op uw gesprekspartners!

Zoekt u een uitgebreide cursus met grondige uitleg van grammatica, en leeroefeningen, dan is Interactive Chinese (van dezelfde uitgever) of Easy Chinese meer geschikt.

Systeemvereisten en overige gegevens over de cursus Systeemvereisten: Windows 98 en hoger, min. Pentium 550, ruimte op harde schijf: 800 Mb, 64 Mb geheugen CD Rom drive 8x Luidsprekers, geluidskaart full duplex en microfoon (om opname eigen uitspraak te kunnen maken). Overige gegevens:

De Engelstalige cursus omvat 1 boek van 154 p. en een doosje met daarin 1 CD Rom (incl. MP3 bestanden) en 2 audio CD's. Datum uitgave: 2005.

screenshot van een pagina op de CDRomBusiness Chinese wordt uitgegeven door Sinolingua. Isbn: 7-80200-092-0. Adres Sinolingua: 24 Baiwanzhuang Road, Beijing 1000037, China. Website: www.interactivechinese.com. De uitgever van websites www.geledraak.nl, www.ikleerchinees.nl en www.zaiton.nl, Yellow Dragon Productions Holland, is agent voor de producten van Sinolingua voor diverse Westeuropese landen inclusief Nederland en Belgie.

 



Voeg toe:

  • Verzendgewicht: 280gr.
  • 1 in voorraad



Artikel is toegevoegd op woensdag 16 augustus, 2006.


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...