China webshop Dutch / English


Basiscursus Mandarijn Chinees, boek met CD

€29.50

(Vandaag besteld is vandaag of morgen verzonden, indien op voorraad - zie onder)
Deze Basiscursus Mandarijn Chinees bestaat uit een boek en een audio-cd. In 24 lessen komt de praktische taalvaardigheid aan bod die u nodig hebt om bijvoorbeeld eten te bestellen in een restaurant of de weg te vinden.

De nadruk ligt op het spreken en verstaan en het lezen van de karakters. Er wordt gebruikgemaakt van het pinyin; maar ook het zelf karakters schrijven komt aan bod.

De leerstof wordt aangeboden in teksten en dialogen, in voorbeeldzinnen met korte uitleg, in foto’s en in veel oefeningen. Achter in het boek staan de transcripties van de luisteroefeningen op de CD, overzichten van de uitspraak, de behandelde taalfuncties en de grammatica, en woordenlijsten Nederlands-Chinees en Chinees-Nederlands. De antwoorden op de oefeningen zijn op internet te vinden.

Xi Zeng is docent Chinees aan het Koninklijk Instituut voor de Tropen, aan de Volksuniversiteit Haarlem, aan het talencentrum van de Universiteit van Amsterdam en in het voortgezet onderwijs.

Paperback, uitgeverij Coutinho, 2009.

Inhoudsopgave:

een voorbeeld uit het boek:



Voeg toe:

  • Verzendgewicht: 249gr.
  • 8 in voorraad



Artikel is toegevoegd op woensdag 16 september, 2009.


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...